Каналізаційна насосна станція Grundfos Sololift2 CWC-3 (97775316)
- text_code 205034
- Виробник Grundfos
Grundfos Sololift2 CWC-3 - це міністанція для відкачування каналізаційних стоків у побутових приміщеннях. Практична установка ефективно дренує стічні води і залишки продуктів життєдіяльності людини безпосередньо від туалетів і ще чотирьох сантехнічних виробів. Прилад доречний в житлових будинках приватного сектора, у напівпідвальних приміщеннях, в переобладнаних квартирах-студіях, де сантехніка знаходиться віддалено від центрального каналізаційного зливу.
Функціональні переваги моделі Grundfos Sololift2 CWC-3
Компактний пристрій легко піднімає відходи на висоту 5 метрів і транспортує їх на відстань до 100 метрів. Можливість одночасного підключення декількох об'єктів значно підвищує відчуття комфорту в будинку. Електроприлад ефективно справляється зі стічними водами температурою до 50℃ і подрібнює паперові відходи завдяки вбудованій ріжучій установці зі сталевим круглим диском.
Інноваційні особливості в конструкції Grundfos Sololift2 серії CWC-3
Сучасний якісний електромеханізм і міцний корпус гарантують довгий термін експлуатації побутового виробу. Невелика компактна станція має високу експлуатаційну надійність, яку виправдовує ціна Grundfos Sololift2 CWC-3. Практичність і довговічність роботи універсального пристрою підтверджують наступні фактори:
- Вузловий механізм насоса і електродвигуна розташований в приладі автономно на болтових кріпленнях.
- Резервуар для відходів зроблений з композитного матеріалу, стійкого до агресивного середовища стічних вод і підвищеного тиску всередині установки.
- Клапан зворотного ходу запобігає поверненню і перехресному струму відходів.
- Потужний електродвигун видає підвищене ККД роботи завдяки спеціальній обмотці, що підвищує крутний момент.
- Термозахист мотора автоматично відключає механізм при перегріві і знову запускає його при нормалізації показань.
- Вентиляційний отвір зі спеціальним клапаном оснащено вугільним фільтром, що блокує вихід неприємних запахів.
- Герметичний бак для збору відходів має всередині закруглену форму, що запобігає скупченню застоїв.
- Випускний клапан запобігає перелив стоків за межі установки.
У конструкції дренажного насоса передбачена плата для установки сигналізації з зумером, що сповіщає про засмічення системи або збої в роботі механізмів.
Практичність і простота установки каналізаційного насоса Grundfos
Невелика станція відповідає стандарту EN12050-2, що гарантує легкість монтажу в систему домашньої каналізації. Ви можете купити Grundfos Sololift2 CWC-3 і встановити компактний пристрій безпосередньо за унітазом або заховати в настінній ніші.
Інтернет-магазин Vencon пропонує широкий модельний ряд каналізаційних систем побутового типу. Професійні експерти нашого сайту допоможуть ознайомитися з пропозиціями і дізнатися думки про Grundfos Sololift2 CWC-3. Онлайн форма для зв'язку дозволяє залишити свої відгуки про придбаний продукт.
- Бренд: Grundfos
- Глибина: 164 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 22мм, 25мм, 28мм, 32мм, 36мм, 40мм
- Довжина мережевого шнура: 1.2 м
- Додатково: сололіфт
- Кількість фаз: однофазний
- Клас захисту: IP44
- Макс. температура рідини: 50 °C
- Максимальна витрата: 2.3 л/с
- Матеріал бака: пластик
- Об'єм бака: 9 л
- Особливості моделі: з подрібнювачем відходів, тепловий захист, з поплавковим вимикачем
- Підходить: для туалету, для умивальника, для душової кабіни, для біде, для пісуара, для підвалу, для каналізації
- Сила струму: 3 А
- Ширина: 539 мм
